x Teklif

Yazıcı Şeridi Nedir ve Ne İşe Yarar?

20 Nisan 2021
Yazıcı Şeridi Nedir ve Ne İşe Yarar?

Yazıcı Şeridi Nedir ve Ne İşe Yarar? Yazıcı Şeridi Hakkında Her Şey

Yazıcıların günümüzde sahip olduğu önem, çok yüksek bir seviyeye ulaşmıştır. Hemen hemen her evde bulunan; farklı sektörler ve iş kollarında daima kullanılan ürünlerin her bir parçası, yazıcı çalışma performansını doğrudan etkiler. Yazıcı şeritleri de bunlardan biridir.

Yazıcı şeritlerinin yüksek kalitede olması, kullanıcıların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırır. Yazıcı şeridi, nokta vuruşu ile çalışan ürünlerin tamamında aktif bir rol oynar. En önemli mekanizma parçalarından biri olan bu ürünler, basımı yapılacak olan görsel veya metnin kağıda aktarılmasını sağlar. Yazıcı şeridinin basım sürecinde oynadığı rol, hayati derecede önemlidir.

Özellikle nokta vuruşlu yazıcı şeritlerinin kaliteli bir yapıda olması, ürün kullanım süresini doğrudan etkiler. Nokta vuruşlu yazıcılar, basım işlemlerinde daha net sonuçlar alınmasına katkı sağlar. Bu ürünlerin kullanımı son derece yaygın olduğu için nokta vuruşlu yazıcı şeridi sıklıkla satın alınmaktadır.

Hayatımızın pek çok alanında basılı unsurlara ihtiyaç duyarız. Özellikle okullarda ve iş yerlerindeki yazıcılar aktif bir biçimde kullanılmaktadır. Alınan çıktılar, daima kaliteli olmak zorundadır. Yazıcı şeritleri de tam da bu noktada büyük bir rol üstlenirler; basımı yapılan unsurların hatasız bir şekilde kağıda aktarılmasını sağlarlar.

Aktif olarak çoğu sektörde ihtiyaç duyulan yazıcılar, avantajları nedeniyle sıklıkla satın alınırlar. Günlük hayatın ayrılmaz bir parçası olan yazıcılardan maksimum fayda sağlayabilmek için kaliteli yazıcı şeridi kullanılması gerekir. Uzun süreli kullanıma olanak sağlayan bu ürünler, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaktadır.

Yazıcı Şeridi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • İlk ve en önemli husus; yazıcı şeridinin cihazınızla uyumlu olup olmadığıdır.
  • Satın alacağınız yazıcı şeridi, kaliteli markalar tarafından üretilmiş olmalıdır.
  • Yazıcı şeridi alışverişlerinizi, güvenilir mecralar üzerinden tamamlamanız gerekir. Bu konuda TonerKartus.com.tr ‘ye gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.
  • Yazıcı şeridi, uzun ömürlü bir yapıda olmalıdır.
  • Yazıcı şeridi, mürekkebin aktif olarak kullanılabilmesine izin veren bir nitelikte olmak zorundadır.

 TonerKartus.com.tr 'de Hangi Marka Yazıcı Şeritleri Bulunmaktadır?

Blog Yazılarımız

En İyi Muadil Toner Markası: PROPRINT

18 Mayıs 2021
En İyi Muadil Toner Markası: PROPRINT

En İyi Muadil Toner Markası: PROPRINT

Proprint markasını yakından tanıyalım.

Proprint Toner 2010 yılında, Yeditepe Büro Mak. San. Ve Tic. A.Ş. tarafından İstanbul merkezli kurulan yazıcı ve sarf malzemeleri satışı konusunda uzmanlaşmış ve 2010 yılından bu yana sayısı her geçen gün artan en kaliteli muadil toner markasıdır.

Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Nedir? Nasıl Çalışır? Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Hakkında Her Şey Burada

05 Mayıs 2021
Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Nedir? Nasıl Çalışır? Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Hakkında Her Şey Burada

Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Nedir? Nasıl Çalışır?

İnkjet mürekkep püskürtmeli yazıcılar, ince nodüllerinden kağıda direkt olarak küçük mürekkep damlaları fışkırtma ilkesine göre çalışır. Bu işlem için püskürtme kartuşu kullanılmaktadır. Bitmeyen Kartuş Sistemi dediğimiz sistem...

Yazıcı Kiralama Fiyatları ve Fotokopi Makinesi Kurumsal Kiralama Hizmeti

22 Nisan 2021
Yazıcı Kiralama Fiyatları ve Fotokopi Makinesi Kurumsal Kiralama Hizmeti

Kısa ve uzun süreli kiralık yazıcı ihtiyaçlarınızı karşılayacak yazıcı ürünlerine en uygun kiralama fiyatları ile sahip olun. Sizi asla yarı yolda bırakmayan, iş süreçlerinizle uyumlu, verimliliğinizi ve baskı maliyetlerinizi azaltacak size en uygun kiralık yazıcı hizmetini sunuyoruz.

Yazıcı Şeridi Nedir ve Ne İşe Yarar?

20 Nisan 2021
Yazıcı Şeridi Nedir ve Ne İşe Yarar?

Yazıcı şeritlerinin yüksek kalitede olması, kullanıcıların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırır. Yazıcı şeridi, nokta vuruşu ile çalışan ürünlerin tamamında aktif bir rol oynar. En önemli mekanizma parçalarından biri olan bu ürünler, basımı yapılacak olan görsel veya metnin kağıda aktarılmasını sağlar. Yazıcı şeridinin basım sürecinde oynadığı rol, hayati derecede önemlidir.

Muadil Toner Nedir?

19 Nisan 2021
Muadil Toner Nedir?

Muadil Toner Nedir?

Muadil Tonerler yazıcı üreticisi firmalar dışında üretilmiş olan üründür. Diğer bir anlamıyla, yan sanayi olarak adlandırılmaktadır. Alternatif firmalar tarafından üretilen tonerlere muadil toner denmektedir.

NEDEN TONER KARTUŞ ?

Toner Kartuş müşterileri için tonerfotokopi tonerikartuşyazıcı şeritleriyazıcılartoner tozutoner chipi markalarında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Alanında uzman markaların ürün tedariğini gerçekleştirmekte ve güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. Toner Kartuş bünyesinde satışı gerçekleştirilen ürün alt kategorileri ise orjinal tonermuadil tonerorjinal fotokopi tonerimuadil fotokopi tonerifotokopi developerfotokopi toner drumfotokopi toner chipfotokopi drum chipfotokopi toner tozumaster-mürekkeporjinal kartuşmuadil kartuşspot kartuşorjinal yazıcı şeridimuadil yazıcı şeridirenkli yazıcılarsiyah beyaz yazıcılarinkjet yazıcılarmürekkepli yazıcılartonerli yazıcılarscanner – tarayıcılarfotokopi makinalarısiyah toner tozurenkli toner tozudrumchip ve outlet ürünlerdir. Toner Kartuş olarak firmamızın en hassas olduğu konuların başında dürüstlük ilkesi yer almaktadır. Bunun nedeni ise, dürüst bir işletmenin müşterilerinin her konuda güvenebilir olmasıdır. Bu ilkemiz sayesinde, müşterilerimiz ile sıkı ve güçlü bir iletişime sahip olabiliyoruz. Devamlı olarak ürün bilgilerimizi ve fiyatlarını güncel tutuyoruz. Müşterilerimizin fiyat farkı ya da yanlış ürün bilgileri gibi olumlu olmayan durumlar ile karşılaşmasını istemiyoruz. Bu nedenle, internet sitemizde yer alan ürün bilgilerini itinayla hazırlıyor ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bizi tercih eden ve bize güvenen müşterilerimizin düşünceleri bizim için her zaman önemli olmuştur. Her daim firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizin siparişlerinden keyif almalarını amaçlıyoruz ve bu sebeple tüm çağrı taleplerine en hızlı şekilde yanıt veriyoruz. Bir ürünümüz hakkında aklınızda bir soru işareti oluştuğunda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. En büyük hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir. İşte bu hedefimiz sayesinde her geçen gün büyüyor ve daha fazla mutlu müşteriye sahip oluyoruz. Web sitemizde birçok geniş ürün yelpazesi sizi bekliyor. 750 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo fırsatı ve 500 TL altı siparişlerinizde Kapıda Ödeme imkanı ile alışverişin keyfini çıkarın. 1000 TL ve üzeri siparişlerinizde İstanbul içi aynı gün teslimat avantajını hemen yakalayın. Üstelik tüm siparişlerinizde 12 Taksitle Ödeme avantajını kaçırmayın!

 

Toner

Toner nedir? Global tanımıyla toner, lazer yazıcı ya da fotokopi makinelerinde toner kartuşu aracılığıyla kağıtlara yazdırılan görüntüleri ve metinleri oluşturmak adına kullanılan toz karışımdır. Diğer bir anlamıyla toner, kağıt üzerinden yazı ve görüntü almak amacıyla kullanılan toz anlamını taşımaktadır. Kartuş ile toner arasındaki en önemli fark; tonerin mürekkebi toz şeklinde baskıya hazırlaması, kartuşun ise mürekkebi ısıtıp püskürtme işlemiyle yazıcıdan gelen sinyale göre baskıyı gerçekleştirmesidir. Sonuç itibariyle günümüze baktığımızda teknoloji çağındayız ve devamlı olarak teknolojik gelişmeler yaşanıyor. Bu teknolojik gelişmelerin etkisini gösterdiği alanlardan biri ise yazıcı ve fotokopi makineleridir. Bu yazıcı ve fotokopi makineleri her geçen gün malzeme ve işlevsellikleri bakımından gelişmekte ve değişmektedir. Dolayısıyla yazıcı ve fotokopi makineleri talepleri her geçen gün artmaktadır. Bu makineler söz konusu olduğunda toner kelimesini sıkça duyarız. Farklı kullanım alanları ve işlevleri vardır. Özellikle ev, iş yeri, ofis, eğitim kurumları ve diğer özel veya kurumsal alanlarda özetle çalışma ve işin olduğu hemen her alanda yaygın şekilde kullanılmaktadır. Hayatı kolaylaştırıcı bir teknolojik ürün olarak işlev görmektedir.

 

Toner Nasıl Çalışır? Toner Kullanımı Hakkında Her Şey

Mürekkep püskürtmeli kartuşlarda olduğu gibi tonerler de en çok CMYK renklerinde kullanılır. Birleştirildiğinde, bu renkler herhangi bir renk paletini yeniden oluşturabilir. Yazıcıların içinde fırın biçiminde olan mekanizmalar vardır. Bu mekanizmanın içinde tonerler bulunur. Mürekkebi toz halinde baskıya hazırlar. Toner sayesinde yazıcılar hem renkli (CMYK) hem de siyah beyaz baskı yapabilir. Toner bittiğinde yazıcıdaki toner değiştirilerek ya da doldurularak yeniden kullanıma hazır hale getirilir. Küçük boyutlu baskılarda daha fazla işe yarar. İçindeki malzeme bitince yeniden doldurulması tamamen tercihtir. İyi bir baskı kalitesi yakalamak için orjinal toner kullanılmalıdır. Yazıcı veya fotokopi makinesinin özellikleri ve renklerine göre tercih yapılabilir. Bu makinelerin özelliklerine göre seçilen bu ürün farklı kapasitelerde baskı sayısına sahiptir. Bu baskı sayıları kapasitesine göre 10000 olabilmektedir. Özellikle iş yeri ve ofislerde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Hem ekonomik hem de pratik kullanıma sahip olmasından dolayı genellikle tonerli yazıcılar tercih edilmektedir. Kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalardan biri çipli olup olmamasıdır. TonerKartus.com.tr olarak sizler için ihtiyaç ve beklentilerinize uygun olarak sunduğumuz bu tonerleri geniş yelpazede bulma fırsatını sizlere sunmaktayız. Alacağınız ürünlerde dikkat edilmesi gereken her hususta sizleri aydınlatarak ürün satışını gerçekleştirmekteyiz. Bilinçli bir şekilde alım satım işlemlerini yürüterek sizlerin doğru tercih yapmasına yardımcı olmaktayız.

 

Toner Kalitesi

TonerKartus.com.tr olarak bünyemizde barındırdığımız orjinal toner ve muadil toner çeşitleri ile sizlerin taleplerine karşılık vermekteyiz. İstediğiniz özellik ve modelde bulabileceğiniz ürünlerimiz için müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Kaliteli ve uzun vadede güvenle kullanabileceğiniz ürünlerimizi sizin hizmetinize sunuyoruz. Toner fiyatları piyasa koşullarına göre ekonomik fiyatlarla web sitemizde yer almaktadır. Aradığınız ürünleri tonerkartus.com.tr ‘de kolayca bulabilir ve ürün hakkında merak ettiğiniz her şeyi ekibimize sorarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Yazıcı Kiralama Hizmetleri

Baskı maliyetlerinizi düşürmeye hazır mısınız? Fotokopi kiralama ve yazıcı kiralama sistemlerimiz, gelişmiş teknolojili ürün ve hizmetlerimiz ile biz size hizmet etmek için hazırız. Daha kaliteli baskı, daha düşük maliyet, daha yüksek hız fırsatını yakala. Size sunacağımız hizmetler: Kiralama hizmeti, teknik servis hizmeti, sarf malzeme tedariği. Hemen kiralama formunu doldurun, bakım ve servis garantisi ile baskı ihtiyaçlarınızı %70 daha uygun fiyatlarla sağlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.