x Teklif
kargobedava.jpg (105 KB)

Yazıcı Kiralama

Kısa ve uzun süreli kiralık yazıcı ihtiyaçlarınızı karşılayacak yazıcı ürünlerine en uygun kiralama fiyatları ile sahip olun. Sizi asla yarı yolda bırakmayan, iş süreçlerinizle uyumlu, verimliliğinizi ve baskı maliyetlerinizi azaltacak size en uygun kiralık yazıcı hizmetini sunuyoruz.

Baskı maliyetlerinizi düşürmeye hazır mısınız? Fotokopi kiralama ve yazıcı kiralama sistemlerimiz, gelişmiş teknolojili ürün ve hizmetlerimiz ile size hizmet etmek için hazırız. Daha kaliteli baskı, daha düşük maliyet, daha yüksek hız fırsatını yakala. Size sunacağımız hizmetler: Kiralama hizmeti, teknik servis hizmeti, sarf malzeme tedariği. Bakım ve servis garantisi ile baskı ihtiyaçlarınızı %70 daha uygun fiyatlarla sağlayın.

Yazıcı kiralama hizmeti ile ilgili sunduğumuz hizmetin detayları hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

 

Kurumsal Yazıcı Kiralama Fiyatları

Fotokopi makinesi baskı ve çıktı giderleri kurumların önemli giderlerinden biridir. Yüksek fiyatlarla satın alınan fotokopi makinesi modellerinin ve yazıcıların kullanım sırasında sarf malzeme giderleri, bakım ve onarım giderleri de vardır. Zaman geçtikçe gelişen ve ilerleyen teknolojilere yatırım yapmak da kaçınılmaz olmaktadır. İş yerinizde / ofisinizde yeni teknolojiler içeren, çok fonksiyonlu baskı ve çıktı cihazlarını kullanmak iş verimliliği açısından oldukça önemlidir. Firmamız baskı ve çıktı maliyetlerinizi en aza indirmek için fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama çözümlerini geliştirdi. Kiralık fotokopi makinesi sistemi giderek yaygınlaşıyor. Bireysel ofislerden büyük kurumsal firmalara kadar bütün iş yerleri fotokopi makinesi kiralama sistemini tercih etmeye başladı. Yazıcı kiralama sisteminde cihaz mülkiyeti firmamızın oluyor, sarf malzemesi, bakım ve onarım hizmetleri de firmamızın sorumluluğunda oluyor.

Kiralık fotokopi makinesi hizmeti ile cihaz kiralayan firma ise cihazın güvenliğinden sorumlu oluyor ve fotokopi kağıdını temin ediyor. Sözleşmede belirtilen aylık kira bedelini ödüyor. Böylece tek seferde yüksek bir ödeme yapmadan aylık ödeyeceğiniz makul bedellerle baskı ve çıktı ihtiyacınız karşılanmış oluyor. Böylece yazıcı kiralayarak baskı maliyetlerinizi kontrol altına alıyorsunuz. Yazıcı kiralamada sabit bir fiyat yoktur. Kullanıcının aylık baskı adedine göre, cihazın fonksiyonel özelliklerine göre yazıcı kiralama fiyatları değişiyor. Fiyat belirlerken müşterimizle birebir görüşerek ihtiyaçlarını tam olarak tespit ediyoruz ve buna göre fiyat belirliyoruz.

Fotokopi makinesi kiralama sistemiyle firmaların teknolojilerini yenileme maliyetleri de ortadan kalkıyor. Sözleşme bitiminde en yeni teknolojileri içeren yazıcıyı kiralayabiliyorsunuz. Sıfır maliyetle yazıcı sahibi olmakla kaynaklarınızı asıl işinize ayırabiliyorsunuz. Böylece iş verimliliğinizi de arttırmış oluyorsunuz. Kiralama sisteminde sürpriz arıza ve yedek parça maliyetleriyle karşılaşmıyorsunuz.

Kurumsal yazıcı kiralama fiyatları cihazın özelliklerine göre değişir. Siyah beyaz veya lazer yazıcı kiralama fiyatları farklıdır.

Servis hizmetimiz hızlı, kaliteli ve güvenlidir. Verdiğimiz yazıcı kiralama hizmetiyle işletmenizde iş akışı hızlanacak, baskı ve çıktı maliyetleriniz ez az seviyeye düşecektir.  Her sektörden her ölçekteki işletmenin ihtiyacı olan baskı ve çıktı çözümlerini firmamızda bulabilirsiniz.

YAZICI KİRALAMA FORMU
Teklif sunabilmemiz için formu lütfen eksiksiz doldurun.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.