Tonerkartus.com.tr web sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili tüm teslimat bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

 

Kargo ücreti ne kadar?

Tonerkartus.com.tr web sitemizden verilen siparişlerde standart 8,00 TL kargo ücreti uygulanmaktadır. Ancak 150,00 TL ve üzeri tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo olarak gönderilir.

Siparişlerim aynı gün kargoya verilir mi?

Tonerkartus.com.tr web sitemizden verilen tüm siparişler aynı gün stoktan hızlı bir şekilde anlaşmalı kargo firmaları ile gönderilmektedir.

Sipariş Takibini Nasıl Yapaarım?

Tonerkartus.com.tr web sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerinizi, Siparişlerim bölümünden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin her aşaması sizlere mail yoluyla da bildirilecektir.

Eksik Gelen Ürünler Hakkında.

Siparişlerinizde eksik gelen ürünleri toner@tonerkartus.com.tr adresine mail atarak detaylı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Teslimat ile ilgili önemli bilgiler nelerdir?

Tonerkartus.com.tr web sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerinizde kargo firması yetkilisinin yanında ürünü açmanızı ve hasar durumunda ''Hasar Tespit Tutanağı'' tutturmanızı rica ederiz. Orijinal ürünlerin geri gönderimi sırasında kutu üzerine herhangi bandrol, koli bandı vb. yapışkanların yapıştırılmamasını rica ederiz. Aksi takdirde ürünlerin değişim/iadesi kabul edilmeyecektir.